Dekorujemy ściany naturą

Masz pytanie?

O nas

Artyści natury to grupa zwykłych i zarazem fantastycznych ludzi o różnych zainteresowaniach i pasjach, którzy lubią otaczać się rzeczami wyjątkowymi, pięknymi i w swej prostocie doskonałymi. Inspiracje czerpiemy głównie z natury, wykorzystując różne jej cudowne produkty i pozostając z nią w absolutnej harmonii.

Chcemy dawać ludziom radość utrwalając pozytywne emocje w naszych pracach.

Bardzo dbamy i staramy się aby wszystkie małe i duże dzieła, które wychodzą spod naszych rąk cieszyły wszystkich patrzących na nie. Tworzymy swoje kolekcje z różnorodną formą technik i bogatą kolorystyką, co sprawia, że każdy znajdzie u nas to o czym marzy.

W naszej pracowni możecie także zamówić swój obraz, który będzie absolutnie wyjątkowym i oryginalnym spersonalizowanym prezentem. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji takiego wyzwania. 

Bardzo cenimy sobie kontakt bezpośredni z naszymi Klientami, lubimy słuchać i rozmawiać a więc możecie liczyć zawsze na nieszablonowy, wysoki standard obsługi.
 
Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze

Serdecznie zapraszamy

 • Ania-1.jpeg

  Anna - artystka tworzy obrazy głównie w technice olejnej, uwielbia grę kolorów i światła. Swoje inspiracje czerpie przede wszystkim z otaczającego świata natury. W pracach stara się uchwycić emocje, ulotne chwile, radość, lekkość, tęsknotę. Fascynację pięknem ludzkiego ciała doskonale przelewa na płótna w subtelne akty. Tworzy również prace abstrakcje ze wspomnień widoków z podróży nadając im niepowtarzalną i osobliwą formę.

 • beata-kasprzyk.png

  Beata - Pedagog i projektantka wnętrz, z zamiłowania artystka i malarka. Tematykę prac czerpie z ogólnodostępnych źródeł: zdjęć, filmów i natury, inspirację zaś z wyobraźni i świata dziecięcych fantazji, który pozostawił niezatarty ślad w jej twórczości. Poszukuje głębi kolorów, delikatnych form oraz przemijających chwil możliwych do utrwalenia również dzięki niesamowitym możliwościom jakie kryje akryl, akwarele i pastele suche. Niedoścignionymi wzorami pozostają wielcy malarze… Wyczółkowski, Gierymski, Monet, Van Gogh i Degas, a natchnieniem współcześni akwareliści japońscy, brytyjscy i polscy, m.in. G. Chudy, A. Papke, K. Lubański.

  Regularne spotkania z niektórymi z nich zaowocowały dalszym rozwojem i ukierunkowaniem pracy nad technikami akwarelowymi, które pozwoliły na doskonalenie malarskiej pasji.

  Upór, konsekwencja i ciągła praca nad warsztatem jest bardzo ważna. Dzięki systematyczności obrazy artystki nabrały wyrazistości są barwne jak emocje gdyż maluje kierując się uczuciami. Mimo wielu przeciwności, z pandemią na czele, wzięła udział w XIV Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Naiwnej wraz z grupą artystyczną PoCoiDlaKogo. W odnalezieniu drogi malarskiej pomogło również poznanie grupy warsztatowej "Impresja" w 2015 roku. Praca grupy wzbudziła ogromne zainteresowanie i obecnie jest to stała ekspozycja w Kostuchnie MDK Południe.

  Aktualnie związana z grupą Impast, która stała się początkiem wystaw, wernisaży oraz udziału w konkursach malarskich.
  01.12.2022 - XII Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej w MDK w Mikołowie
  26.05.2022 - II miejsce w Jurajskim Konkursie na ilustrację do legend, baśni i podań
  03.03.2022 - wernisaż i wystawa prac w "Galerii pod Łukami" w MDK Ligota
  25.06.2021 - XIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Naiwnej

 • Weronika-1.jpg

  Weronika - młoda artystka z dużym potencjałem, jej spontaniczna reakcja na świat nie zamyka się w jednej technice i to czyni jej spektrum ogromnie szerokim. Nie boi się zdecydowanych, wyraźnych form i kolorów, jest twórczo wolna, fotografuje, tworzy rękodzieło. Prezentowała swoje prace na kameralnych wystawach. Dotychczas ma w swoim koncie wiele sprzedanych obrazów wykonanych na indywidualne zamówienie zarówno w Polsce, jak i za granicą.