Dekorujemy ściany naturą

Masz pytanie?

Blog

W naszej wirtualnej galerii znajdziecie wiele ciekawych motywów natury i piękna ludzkiego ciała. Wszystkie dzieła prezentujemy w naturalnych, ciepłych i przyjaznych barwach, dzięki którym stworzycie swoją wyjątkową aranżację wnętrza sypialni, salonu, jadalni, apartamentu czy biura.
 
Dla fanów nowoczesnych wnętrz nie brak także żywych kolorów i modnych abstrakcji. Będzie nam miło przenieść je wprost do Waszych domów, ubrać Wasze ściany, byście mogli cieszyć się nimi i przywodzić w myślach same przyjemne skojarzenia.
Naszym priorytetem jest dostarczenie Wam jak najlepszej jakości produktów dekoracyjnych.
Prace autorstwa naszych artystów mamy w formie reprodukcji na płótnie doskonałej jakości, grafik drukowanych na wysokogatunkowym papierze wiodącego włoskiego producenta a także ręcznie malowanych obrazów na płótnie głównie w technice olejnej.

 Wszystkie obrazy sprzedajemy oprawione w ramach drewnianych lub aluminiowych, grafiki natomiast doskonale prezentują się umieszczone w ramie z passe-partout co nadaje im bardzo estetycznego i efektownego wyglądu. Każdego dnia doskonalimy swój warsztat, stawiamy na jakość, którą gwarantuje nam dobór szczególnie trwałych, dobrych gatunkowo materiałów.